Gabinet Medycyny Estetycznej Katarzyna Nielepkowicz, ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław, tel.: 509 689 139, e-mail: biuro@kn-estetic.pl

Zabiegi odmładzające i wyszczuplające we Wrocławiu  

Oferta gabinetu medycyny estetycznej

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu medycyny estetycznej we Wrocławiu. Dzięki takim zabiegom jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (m.in. części twarzy zwanej Doliną Łez), korekcja zmarszczek z pomocą botoksu, peelingi medyczne, mezoterapia czy usuwanie przebarwień możliwe jest przewrócenie twarzy zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Nowoczesne technologie i preparaty wykorzystywane dziś w medycynie estetycznej pozwalają dziś przez długie lata cieszyć się nieskazitelnym wyglądem. Dotyczy to nie tylko twarzy, ale i całej sylwetki – nasze innowacyjne zabiegi wyszczuplające takie jak lipoliza to recepta na zgrabne, szczupłe ciało i doskonałe samopoczucie.     

 • Nowy Kwas Hialuronowy- Neauvia Nowy Kwas Hialuronowy
 • Nowość!!! Zamykanie naczynek
 • Laser frakcyjny CO2 NOWOŚĆ W GABINECIE
  LASER RAKCYJNY CO2
 • nici PDO Nici PDO
 • skleroterapia Skleroterapia
  Skleroterapia
  Zamykanie naczynek
  dowiedz się więcej
 • Powiększenie i modelowanie ust Powiększenie i modelowanie ust
  Powiększenie i modelowanie ust
  Usta już od początku historii ludzkości traktowane były jako jeden z atrybutów kobiecego piękna. Nowoczesna medycyna estetyczna umożliwia uzyskanie dokładnie takiego kształtu ust, jakiego oczekuje kobieta. Istnieje możliwość powiększenia, uwydatnienia, jak również poprawienia ich konturu.
  dowiedz się więcej
 • Leczenie cellulitu i rozstępów Leczenie cellulitu i rozstępów
  Leczenie cellulitu i rozstępów
  Jedną z metod lecenia cellulitu jest mezoterapia Polega na bezpośrednim podawaniu preparatu do skóry, szgólnie zalecana jest od leczenia okolic skóry pośladków, ud i brzucha zapewnia szybko widoczne efekty rewitalizujące.
  dowiedz się więcej
 • Botox Botox
  Botox
  Toksyna botulinowa czyli botox to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na zwalczanie zmarszczek mimicznych. Bazuje na oddziaływaniu bezpośrednio na podstawową przyczynę ich powstawania, czyli na mięśnie mimiczne.
  dowiedz się więcej
 • Nici BARB Nici BARB
  Nici BARB
  First Lift 2Generation to jeszcze szerszy zakres rozmiarów nici oraz jedyna na rynku, innowacyjna nić First Lift Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi. Sekret skuteczności nici First Lift 2Generation tkwi w specjalnie opracowanej technologii wykonania i ich wszechstronnych właściwościach.
  dowiedz się więcej
 • Light Eyes Ultra Light Eyes Ultra
  Light Eyes Ultra
  ight Eyes Ultra to wyjątkowy produkt, który jest w stanie poradzić sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami.
  dowiedz się więcej
 • Korekcja zmarszczek - wypełniacze Korekcja zmarszczek - wypełniacze
  Korekcja zmarszczek - wypełniacze
  Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze człowieka, natomiast jego stężenie zmniejsza się wraz z wiekiem. Z tego powodu skóra traci swoją elastyczność, jędrność, a także zdolność do wiązania wody.
  dowiedz się więcej
 • Peelingi medyczne Peelingi medyczne
  Peelingi medyczne
  Zabiegi z zastosowaniem stężonych kwasów w celu kontrolowanego, głębokiego złuszczania naskórka. Mają silne działanie odmładzające, poprawiają skórę, jej koloryt. Skóra po zabiegu jest początkowo podrażniona, następnie łuszczy się. 
  dowiedz się więcej