Gabinet Medycyny Estetycznej Katarzyna Nielepkowicz, ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław, tel.: 509 689 139, e-mail: biuro@kn-estetic.pl

Zabiegi

 • Dolina łez Dolina łez
  Dolina łez
  Z wiekiem nasza skóra traci blask, pojawiają się drobne zmarszczki. Najdelikatniejszą i najbardziej podatną okolicą jest okolica oka.
  dowiedz się więcej
 • Odmładzanie dłoni Odmładzanie dłoni
  Odmładzanie dłoni
  Dłonie były częścią ciała, które zdradzały wiek. W celu przywrócenia dłoniom blasku, młodego wyglądu można skorzystać z innowacyjnego zabiegu iniekcji kwasu hialuronowego.
  dowiedz się więcej
 • Regeneris Regeneris
  Regeneris
  Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Osocze pochodzące z krwi pacjenta, zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, potrzebne do regeneracji, dzięki czemu skóra odzyskuje ona młodzieńczą witalność.
  dowiedz się więcej
 • Soft Lifting Soft Lifting 
  Soft Lifting 
  Soft lifting – Czy wiesz, że proces starzenia to nie tylko pojawienie się zmarszczek? Medycyna estetyczna dostrzegła, że za starzenie się skóry odpowiedzialny jest też kolagen, który przyczynia się do utraty objętości tkanki podskórnej.
  dowiedz się więcej
 • Aqualyx- lipoliza Aqualyx
  Aqualyx
  Aqualyx to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu).
  Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy. 
  dowiedz się więcej
 • Peelingi Peelingi 
  Peelingi 
  Wiele osób poszukuje zabiegu odświeżającego skórę gdy na skórze pojawiają się drobne zmarszczki, przebarwienia oraz doskwierają blizny po trądziku.
  dowiedz się więcej
 • Mezoterapia Mezoterapia
  Mezoterapia
  Marka Dermaheal warantuje wysokiej jakości usługi i produkty stworzone, przy wykorzystaniu najnowszych technologi pod czujnym okiem specjalistów w laboratoriach Caregen.
  dowiedz się więcej
 • Odmładzanie skóry Odmładzanie skóry
  Odmładzanie skóry
  Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła.
  dowiedz się więcej
 • Usuwanie przebarwień
  Usuwanie przebarwień
  Jest to kuracja przeznaczona do usuwania przebarwień pochodzenia hormonalnego - melasmy, plam po terapii hormonalnej, fotostarzenia. 
  dowiedz się więcej
 • SCULPTRA Sculptra
  Sculptra
  Sculptra® to biokompatybilny i biodegradowalny preparat do wstrzyknięć wykorzystujący substancję znaną jako kwas L-polimlekowy. 
  dowiedz się więcej
 • Wypełnianie kwasem hialuronowym Wypełnianie kwasem hialuronowym
  Wypełnianie kwasem hialuronowym
  Nasza skóra z wiekiem jest narażona na różnego typu czynniki zewnętrzne. Palenie papierosów, niezdrowy styl życia, stres , nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, zmiany hormonalne, niekorzystnie wpływają na przedwczesne starzenie.
  dowiedz się więcej
 • Restylane Vital
  Restylane Vital
  Restylane Vital - HYDROBALANS - reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA (stabilizowany, kwas hialuronowy).
  dowiedz się więcej