Gabinet Medycyny Estetycznej Katarzyna Nielepkowicz, ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław, tel.: 509 689 139, e-mail: info@medycynaestetyczna.info

Zabiegi

Usuwanie przebarwień


Cosmelan – jedyna kuracja na przebarwienia

Jest to kuracja przeznaczona do usuwania przebarwień pochodzenia hormonalnego - melasmy, plam po terapii hormonalnej, fotostarzenia. Jest najskuteczniejszą terapią rozjaśniającą- u 99% pacjentów intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Została zastosowana u wielu tysięcy pacjentów. Jest to połączenie retinolu z kwasami o działaniu rozjaśniającym, blokującym produkcję melaniny na wielu poziomach. Jak wygląda zabieg?

W gabinecie lekarz nakłada na przygotowaną skórę twarzy maskę tzn. Cosmelan1. Pacjent z maską na twarzy udaje się do domu. Zostaje poinstruowany co do dalszej terapii, następnego dnia zaczyna nakładać otrzymany preparat do domu – Cosmelan 2. Jest to krem niezbędny do uzyskania efektów leczenia i jego stosowanie musi być ściśle przestrzegane. W trakcie terapii pacjent powinien stosować fotoprotekcję. W trakcie pierwszych dwóch dni po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może być obserwowane uczucie napięcia i pieczenia.

Jakie są efekty?
Cosmelan ma działanie regulujące wydzielanie sebum, zamyka pory. Rewelacyjne działanie rozjaśniające jest uzupełnione działaniem odbudowującym skórę - zmarszczki są wygładzone, owal twarzy poprawiony. Jest polecany jako silny zabieg odmładzający ponieważ kompleksowo redukuje objawy fotostarzenia skóry i daje efekt liftingujący.
Cena 1200.00 zł