Borykasz się z problemem nadprogramowych kilogramów? Dieta, ani ćwiczenia zdają się na nic? W takim razie pora wytoczyć ciężkie działa! Pomocna będzie dla Ciebie lipoliza iniekcyjna! Przekonaj się, na czym polega ten zabieg, jak działa i w jaki sposób pomoże Ci uporać się ze zbędną tkanką tłuszczową.

Lipoliza iniekcyjna, zabieg jest niezwykle innowacyjny i skupia się na redukcji tłuszczu w określonych partiach ciała. Bez konieczności używania skalpela! Jest to zatem rewelacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby pozbyć się tłuszczu, na przykład z brzucha, ud czy pośladków. Jest to również chętnie stosowane rozwiązanie w przypadku pojawiającego się, nieestetycznego drugiego podbródka. To właśnie lipoliza iniekcyjna pozwala na pozbycie się tego problemu. Jest to skuteczne rozwiązanie, ponieważ niezwykle trudno jest walczyć z takim tłuszczem przy pomocy tradycyjnych diet czy aktywności fizycznej. Przekonaj się zatem, na czym dokładnie polega ten zabieg i kto może go wykonać. Czytając ten artykuł, dowiesz się, czy warto, abyś to właśnie Ty zdecydował się na wykonanie tego zabiegu!

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna efekt może Cię zaskoczyć! Najpierw ten zabieg był alternatywą dla liposukcji brzucha, jednak dość szybko okazało się, że działa również na inne partie ciała i dziś jest to rozwiązanie chętnie stosowane, na przykład do redukcji podbródka. Polega on na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny w naskórek, co skutkuje pozbyciem się uciążliwej tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg zaliczany do tych nieinwazyjnych. Nie wymaga wykonywania żadnych nacięć, ani podawania narkozy. Lekarz miejscowo wstrzykuje preparat, co skutkuje pozbyciem się uporczywej tkanki tłuszczowej z określonych partii. Jest to mniej ryzykowne rozwiązanie od tradycyjnych liposukcji, która wiąże się z długą rekonwalescencją. Trzeba jednak podkreślić, że efekt po zrealizowaniu tego zabiegu nie jest natychmiastowy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Lipoliza iniekcyjna Wrocław to zabieg, który jest chętnie stosowany przez osoby, które borykają się z uporczywym tłuszczem w określonych partiach ciała. Trzeba jednak podkreślić, że jest to propozycja dedykowana osobom, które posiadają prawidłową i normalną masę ciała lub jedynie lekką nadwagę. Nie sprawdzi się w przypadku kobiet oraz mężczyzn, którzy borykają się z problemem dużej nadwagi. W przypadku takiej otyłości lipoliza nie będzie po prostu skuteczna. Jeżeli zatem od dłuższego czasu masz dietę oraz stawiasz na aktywność fizyczną, a mimo tego nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, np. z okolic podbródka czy brzucha, nie wahaj się i sprawdź Gabinet Medycyny Estetycznej KN Estetic!

Lipoliza iniekcyjna powinna być wykonywana osobom pełnoletnim, w tym przypadku płeć nie gra roli, ponieważ z uporczywym tłuszcz może dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kto z nas nie zna problemu podwójnego podbródka? W końcu to on może znacznie zmienić rysy twarzy, a więc w takiej sytuacji lipoliza iniekcyjna jest najlepszym rozwiązaniem.

Czy zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bolesny?

Lipoliza iniekcyjna, efekt na pewno jest wart każdego bólu! Jednak nie obawiaj się, ponieważ trzeba podkreślić, że nie jest to inwazyjna metoda, a zatem po zabiegu nie będzie konieczności podejmowania się długiej rekonwalescencji. W trakcie będziesz czuć nakłucia, jednak one również nie są za bardzo bolesne. Wszystko zależy od Twojego progu bólu i jest kwestią niezwykle indywidualną. Niektóre osoby w ogóle nie czują bólu! W niektórych przypadkach możliwe jest posmarowanie skóry maścią znieczulającą, która sprawi, że nakłucia będą jeszcze mniej uciążliwe. Wszystko jest ustalane w sposób indywidualny z lekarzem, a więc opowiedz mu o swoich obawach, a ten na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na Twoje wszystkie pytania. Przekonasz się na własnej skórze, że lipoliza iniekcyjna zabieg wcale nie jest bolesny, za to daje rewelacyjne rezultaty w krótkim czasie!

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu?

Wśród wskazań do wykonania lipoliza iniekcyjna zabieg można bez wątpienia wyróżnić podwójny podróbek, fałdy tłuszczu na brzuchu czy udach, ale również zbyt szerokie nogi. Oprócz tego wskazaniem jest również: byczy kark, fałdy na plecach, zbyt obszerne biodra, nadmiar tłuszczu na pośladkach czy w okolicy pach oraz w okolicach tricepsa. Dodatkowo na lipolizę decydują się również osoby, które borykają się z problemem nadmiaru tłuszczu na kolanach. Przed wykonaniem tego zabiegu należy pamiętać o przeciwwskazaniach, które również występują! Na pewno jest to ciąża, a także okres karmienia piersią, oprócz tego są to również zaburzenia krzepnięcia krwi. Zabiegu nie powinny wykonywać osoby chore na cukrzycę czy otyłe. Chora tarczyca również może być przeciwwskazaniem. Wszelkie wątpliwości zawsze należy wyjaśniać z lekarzem, który odpowie na Twoje pytania i podpowie Ci najlepsze rozwiązania. Dzięki temu zyskasz pewność, że podejmujesz słuszną decyzję, a lipoliza iniekcyjna będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

Czy zabieg lipolizy iniekcyjnej trzeba powtarzać?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko jest zależne od konkretnego organizmu, a także problemu, jaki występuje u danej osoby. Ilość tłuszczu również ma spore znaczenie, dlatego w każdym przypadku konieczna jest rozmowa ze specjalistą, który odpowie na Twoje wszystkie pytania. Lekarz podejdzie do tematu indywidualnie i sprawi, że poczujesz się pewniej. Przede wszystkim powinnaś pamiętać jednak o tym, że jest to zabieg nieinwazyjny, a zatem wiąże się z małymi powikłaniami, zawsze jednak warto wziąć pod uwagę wszelkie przeciwwskazania, jakie są wymieniane również w tym artykule.