Likwidacja doliny łez – prosty sposób na nadanie twarzy nowego wyrazu

Dolina łez Wrocław

Dolina łez to zagłębienie skóry pod oczami, przechodzące skośnie na policzki. Pojawia się z powodu wiotczejącej skóry w okolicy oczodołów oraz utraty tkanki tłuszczowej, która jest naturalnym wypełniaczem tego miejsca. Kwas hialuronowy pod oczy Wrocław to zabieg polegający na wstrzyknięciu w opisane wyżej okolice wypełnienia, które ma za zadanie wygładzić zmarszczki oraz uzupełnić ubytki podściółki tłuszczowej. Kwas hialuronowy ma właściwości nawilżające, nawadniające, regulujące oraz amortyzujące. Dodatkowo wykazuje dobre efekty w wypełnianiu bruzd i redukcji zmarszczek. Każdy, kto nie jest zadowolony z kondycji swojej skóry w okolicy doliny łez, może zdecydować się na ten zabieg. Jest on całkowicie bezbolesny – używane jest tu znieczulenie kremem, oraz skuteczny i stosunkowo tani. Efekt utrzymuje się od roku do 18 miesięcy. Po zanikaniu efektu zabieg należy powtarzać, ale zauważymy, że kolejne ostrzyknięcia będą wymagały mniejszej objętości preparatu.

Kwas hialuronowy pod oczy Wrocław – zalecenia przed zabiegiem oraz przeciwskazania

Likwidacja doliny łez to zabieg wymagający powstrzymania się od przyjmowania leków zmniejszających krzepliwość krwi na około tydzień przed zabiegiem. Nie wolno również przyjmować aspiryny, witaminy C oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Warto wszystkie przyjmowane przez nas substancje skonsultować z lekarzem wykonującym zabieg.

Po zabiegu unikamy miejsc zimnych oraz gorących. Nie najlepszym pomysłem będzie sauna, solarium czy komory zimna. Unikamy również forsowania się oraz dużego wysiłku fizycznego. Miejsce iniekcji należy utrzymywać w czystości, a przez 48 godzin od zabiegu ograniczyć mimikę twarzy. W tym czasie warto delikatnie schładzać okolice powiek.

Przeciwskazaniem do zabiegu będzie ciąża oraz karmienie piersią, choroba autoimmunologiczna, nowotwory, nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników preparatu oraz jakiekolwiek stany zapalne. Co ważne, przebycie zabiegów z tym samym wypełniaczem w przeszłości – dokładnie w tej samej okolicy – również będą przeciwskazaniem. Warto omówić z lekarzem wszystkie swoje wątpliwości, aby mieć pewność na jaki rodzaj zabiegu się decydujemy.

dolina łez

Popraw sobie humor redukując dolinę łez – Dolina łez Wrocław

Dolina łez Wrocław to miejsce, którego wygląd wpływa na odbiór całej twarzy. Jeżeli jest zbyt głęboka i pokryta zwiotczałą skórą – cokolwiek byśmy nie zrobili – nasze spojrzenie będzie zawsze smutne i zmęczone. Nie pomoże tu makijaż, ani żaden liftingujący krem. Dolinę łez należy wypełnić, aby wygładzić powstałe załamanie skóry. Kwas hialuronowy to preparat znany w medycynie estetycznej od dawna. Jest bezpieczny i daje świetne efekty. Warto jednak wykonać zabieg u doświadczonego lekarza, który zna się na swojej pracy. Każda ingerencja w organizm będzie niosła za sobą ryzyko, jeżeli osoba przeprowadzająca ostrzykiwanie nie będzie miała odpowiedniej wiedzy i praktyki.

Cena promocyjna zabiegu to tylko 750 złotych!