Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler Wrocław

To innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów Wrocław i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych z wykorzystaniem innowacyjnego kompleksu peptydowego (chronionego patentem) wspomagającego odrost włosów

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać
już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów Wrocław wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku.

Dla kogo przeznaczona jest peptydowa terapia włosów?

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest równo dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Pojedynczy zabieg z wykorzystaniem produktu DR.CYJ Hair Filler trwa do ok. 30 min. i polega na wykonaniu serii mikro wkłuć. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć – podawana jest niewielka ilość skoncentrowanego preparatu.

Cena zabiegu to 550,00 zł