Kwas hialuronowy Wrocław inny niż wszystkie

Neauvia Organic to nowy preparat jaki oferuje medycyna estetyczna i pierwsza na świecie seria wchłanialnych organicznych preparatów tkankowych o udokumentowanym bezpieczeństwie stosowania. Preparaty z tej serii to unikatowe połączenie: kwas hialuronowy Wrocław – odpowiedzialny za nawilżenie i wypełnianie  zmarszczek oraz niewielkiej ilości hydroksyapatytu – aktywatora tkankowego, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Innowacyjna technologia dotyczy sposobu pozyskiwania kwasu hialuronowego opartego na fermentacji bezpiecznych i niepatogennych szczepów bakterii Bacillus subtilis. Proces ten pozwala zminimalizować ryzyko działań niepożądanych, a gama produktów umożliwia  ich zastosowanie zarówno do nawilżania, wypełniania zmarszczek, ubytków tkanek, jak i do pobudzania wytwarzania kolagenu.

Rodzaje preparatów:

Neauvia Organic Intense zawiera największe stężenie kwasu hialuronowego. Stosowana jest do głębokiego wypełniania tkanek i modelowania objętościowego

Neauvia Organic Stimulate zawiera stężenie kwasu hialuronowego oraz 1% hydroksyapatytu wapnia. Jest dedykowana do wypełniania ubytków tkanek oraz pobudzania produkcji kolagenu w strefach aplikacji

Wskazania do zabiegu kwasem hialuronowym:

 -bruzdy nosowo-wargowe

-„zapadnięte” policzki

-cofnięta, odcięta broda

-linie marionetki

-asymetryczne, wąskie lub odwodnione usta

-nieregularna linia żuchwy, tzw. chomiczki

-sucha i wiotczejąca skóra dekoltu, szyi, ramion, dłoni

Wysoko oczyszczony kwas hialuronowy Wrocław zapewni naturalny i świeży wygląd bezpośrednio po zabiegu. Połączenie dobroczynnych właściwości  preparatu pozwala uzyskać nawilżenie i odbudowę postępującego z wiekiem braku kwasu hialuronowego oraz pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Efekty utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Dodatkowo zawarte cząsteczki  hydroksyapatytu wapnia tworzą kolagen, co wydłuży utrzymanie się pożądanego efektu.

Przeciwskazania do zabiegu kwasem hialuronowym:

ciąża i karmienie

miesiączka

stosowanie leków przeciwzakrzepowych

choroby alergiczne

choroby nowotworowe

problemy skórne w miejscu iniekcji (np. stan zapalny, opryszczka)

epilepsja

Neauvia Stimulate 1ml / Stimulate LV 1ml

900,00 zł nowa cena 700,00 zł

Neauvia Intense 1ml / Intense LV 1ml

900,00 zł nowa cena 700,00 zł