TEOSYAL REDENSITY I®- Nowa formuła odmłodzenia skóry

Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła.

Teosyal Redensity I to ekskluzywna formuła połączenia kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną oraz niezwykłe efekty ujędrnienia.

Jak działa Teosyal Redensity I®?

Z wiekiem zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, tworzących nieregularną sieć. Teosyal Redensity I Wrocław – dzięki kompatybilnemu działaniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, antyoksydantów i minerałów wyraźnie poprawia gęstość oraz nawilżenie skóry. W efekcie staje się ona gładka i odzyskuje zdolność do odbijania światła, przywracamy skórze blask, gładkość i jakość skóry.

Opis zabiegu Teosyal Redensity I® Wrocław

Zabieg Teosyal Redensity I Wrocław wykonuje się po uprzednim znieczuleniu. Polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zalecane są 3 sesje co 3 tygodnie. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Gabinet medycyny estetycznej Katarzyny Nielepkowicz, serdecznie zaprasza na wizytę.

Cena Promocja : 750,00 zł 650,00 zł