Powiększenie ust Wrocław – dlaczego warto

Pełne i wyraźnie zarysowane usta od wieków uznawane są za atrybut kobiecej urody. Dziś, dzięki medycynie estetycznej, każda kobieta może poprawić wygląd swoich ust i nadać im kształt zgodny z oczekiwaniami. Istnieje możliwość powiększenia ust Wrocław, uwydatnienia ich, jak również poprawienia ich konturu. Możliwe jest również zniwelowanie zmarszczek pojawiających się wokół ust. Każdy profesjonalny gabinet medycyny estetycznej gwarantuje pełen zakres zabiegów umożliwiających uzyskanie wymarzonych efektów.

Zabiegi powiększania ust Wrocław, które wykonywane są przez profesjonalistów wykorzystujących nowoczesne preparaty , zapewniają usunięcie wszelkich defektów, a także zmianę wyglądu warg.

Współczesna medycyna estetyczna pozwala:

 • redukować i usuwać wszelkie zmarszczki, które powstają wokół ust,
 • nawilżać,
 • przywracać piękny i młody wygląd pełen blasku,
 • podnieść opadające kąciki.

Wykorzystywany przy modelowaniu i zabiegach powiększenia ust kwas hialuronowy nie powoduje reakcji alergicznych, a jednocześnie wyróżnia się doskonałymi właściwościami wiązania oraz magazynowania wody w tkankach. W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie najlepsze preparaty cenionych na całym świecie producentów. Dlatego też wykonywane przez nas zabiegi powiększania ust Wrocław są w pełni bezpiecznie, a osiągane rezultaty dają maksymalną satysfakcję. Wybór odpowiedniego preparatu zależny jest głównie od efektu, który chcemy osiągnąć.

Przebieg zabiegu powiększania ust we Wrocławiu

Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe lub stomatologiczne. Powiększenie ust następuje wskutek wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w postaci żelu pod skórę. Podczas zabiegu wykorzystywana jest bardzo cienka igła. Preparat podaje się na granicy skóry i czerwieni warg, aby skorygować kształt ust lub w czerwień wargową, aby uwydatnić usta.

Efekty zabiegu powiększania ust

Rezultaty powiększenia ust są widoczne od razu i w zależności od wykorzystanego preparatu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Kwas hialuronowy, jako substancja naturalnie występująca w organizmie, stopniowo się wchłania. Efekt można podtrzymywać poprzez powtarzanie zabiegów.

Zalecenie po zabiegu powiększani ust kwasem hialuronowym

Choć stosowana igła jest bardzo cienka, u niektórych osób mogą wystąpić miejscowe zaczerwienienia i zasinienia. Po kilku dniach znikają one samoistnie. Po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy korzystać z sauny, kriokomory czy solarium. Należy także przez cztery tygodnie powstrzymać się od stosowania laseroterapii w obszarze podania kwasu.

Akcja zmysłowe usta, czyli naturalne powiększenie ust

W naszym gabinecie wykonujemy podane niżej zabiegi:

 • powiększanie objętości ust,
 • niwelacja różnicy pomiędzy górną a dolną wargą,
 • powrót do prawidłowego nawilżenia,
 • uwydatnienie konturu.

Koszt: Aktualnie cena promocyjna zabiegu to 700,00 zł (1 ampułka 1 ml)

Zabiegi, które poprzedza stomatologiczne lub miejscowe znieczulenie, przeprowadzone są wyłącznie po konsultacji z lekarzem i omówieniu z pacjentką jej oczekiwań.

Zabieg powiększenia ust nie powinien zostać przeprowadzany:

 • w razie chorób autoimmunologicznych,
 • kiedy występują zapalne stany skóry,
 • w momencie gdy stwierdzi się skłonność do powstawania blizn,
 • w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się przez kilka, a nawet kilkanaście miesięcy

W naszym gabinecie korzystamy z wypełniaczy firmy Teoxane Laboratories ze Szwajcarii, dostępnych w serii produktów Teoysal.

powiększanie ust Wrocław

Ostatnim sukcesem tego producenta jest Teosyal Kiss, który został nagrodzony Perłą Dermatologii z 2009 roku.

Ten szwajcarski producent stworzył absolutnie bezpieczny i wyjątkowo skuteczny preparat, dzięki któremu efekt zabiegu utrzymywany jest nawet przez rok. Dodatkowo wypełniacz ten jest łatwo wstrzykiwany, dzięki czemu umożliwia uzyskanie wysokiej precyzji powiększania ust.

Koszt takiego zabiegu wykorzystującego Teosyal Kiss wynosi u nas 700,00 zł (1 ml).