Czym jest Profhilo i dlaczego nikt o nim nie słyszał?

Być może do tej pory nie słyszeliście nawet nazwy „Profhilo”. Prawdopodobnie dlatego, że jest to absolutna nowość i innowacja w świecie medycyny estetycznej. Jest to instrument służący do szybkiego i skutecznego odmładzania, wykazujący tak obiecujące efekty, że został nagrodzony przez francuski AMEC. Profhilo Wrocław to zabieg liftingujący twarz Wrocław, który składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA o najwyższym stężeniu, które jest w ogóle dostępne na świecie – czyli 64 mg. Oznacza to, że wstrzyknięta molekuła młodości bardzo wolno i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia. Porównać to można do milionów sprężynek, które przywracają kontury twarzy, modelują i unoszą opadnięte tkanki oraz wygładzają zmarszczki. Co najważniejsze – efekt widoczny jest od razu po pierwszym zabiegu. Do tej pory używano kwasu hialuronowego przy innych zabiegach, ale jego działanie nie było tak obiecujące jak w przypadku Profhilo Wrocław. Do tej pory znaliśmy naturalny kwas hialuronowy oraz sieciowany kwas hialuronowy. Pierwszy wykazywał świetne działanie nawilżające, jednak dosyć szybko ulegał zniszczeniu w naszym organizmie (maksymalnie dwa dni). Z tego powodu konieczne było powtarzanie zabiegu, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Kwas hialuronowy sieciowany chemicznie zachowywał się jak implant w naszym ciele i pozbawiony był funkcji regulującej i nawilżającej – a tym samym nie zapobiegał starzeniu. Profhilo to L-HA, które uruchamia działania naprawcze i regeneracyjne oraz H-HA, które korygowało rusztowanie skóry i gęstość ECM matrixu. Mówiąc jaśniej – molekuła młodości Wrocław powoduje, że skóra staje się bardziej plastyczna, wymodelowana, a znika wiotkość i stary wygląd. A wszystko to jest zasługą hybrydy – wysokiego stężenia kwasu hialuronowego w jednej dawce, pozbawionej wad kwasu sieciowego.

Do kogo kierowane jest Profhilo Wrocław?

Każda osoba, która liczy na zahamowanie procesu starzenia a nawet liczy na jego odwrócenie powinna zainteresować się molekułą młodości. Wykonując Profhilo Wrocław możemy liczyć między innymi na:

– wymodelowanie policzków (powiększenie lub odbudowanie)

– uwydatnienie kości jarzmowych

– spłycenie zagłębień podoczodołowych, co zneutralizuje również cienie pod oczami

– skorygowanie owalu twarzy

– wygładzenie zmarszczek w różnych miejscach na twarzy i szyi

– redukcja bruzd nosowo-wargowych

Efekty widoczne są od razu po zabiegu i wystarczają średnio do półtora roku. Aby efekt był jeszcze lepszy można wykonać zabiegi przypominające. Oczywiście nie na każdego zabieg zadziała dokładnie tak samo – ważne są tu predyspozycje osobnicze. U jednej osoby efekt utrzyma się dłużej, u drugiej krócej. Nie zmienia to jednak faktu, że  opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości to na ten moment działający najszybciej i najlepiej zabieg przeciwstarzeniowy. Można więc powiedzieć, że jest to zabieg „bez wad”, przynoszący jedynie szybkie i wymierne korzyści, widoczne gołym okiem od razu po wstrzyknięciu.

Cena zabiegu: 1100,00 zł