Restylan Vital- głębokie nawilżenie skóry

Restylane Vital WrocławRestylane Vital – HYDROBALANS – reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA (stabilizowany, kwas hialuronowy).

Żel ten :

  • pobudza produkcję nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry,
  • w przypadku skóry wiotkiej przywraca jej utraconą elastyczność, skóra staje się jędrniejsza
  • utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry,
  • rewitalizuje i ujędrnia skórę, co daje efekt liftingu

Co daje użycie RESTYLANE Vital Wrocław?

Zabieg z użyciem RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez co staje się gładsza. RESTYLANE Vital Wrocław jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt.

Restylane Vital to jedyny wypełniacz, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry.

Restylane Vital stabilizowany kwas hialuronowy jest naturalnym wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Pojedyncze zabiegi powinny być powtarzane dla podtrzymania efektu co 3-5 miesięcy.

Dedykowane obszary zabiegów to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Restylane Wrocław jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Ewidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach). Przeprowadzono z sukcesem i udokumentowano ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem Restylane.

Łatwość stosowania nowej klasy żelu NASHA

Iniekcje Restylane Vital są bezbolesne i łatwe w wykonaniu. Przepływ żelu ze strzykawki do tkanek jest płynny i równomierny, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu.

Preparat znajduje zastosowanie w zabiegach obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.

Regularność zabiegów

Niepodważalną zaletą stosowania Restylane Vital, podobnie jak i innych produktów linii Restylane, jest długotrwałość efektów zabiegu – aby ją zachować warto odwiedzić porfesjonalny gabinet medycyny estetycznej.

Ideały piękna z czasem zmieniają się, tak jak i twarze pacjentów. Użycie naturalnych i bezpiecznych, biodegradowalnych produktów firmy Q-MED, daje gwarancję satysfakcji zarówno Pacjentom jak i wykonującym zabiegi lekarzom – specjalistom.

Ceny zabiegów

    • Restylane Vital 1 ml – 600,00 zł

     

    • Restylane Vital 2 ml – 1100,00 zł