Cosmelan – usuwanie przebrawień Wrocław

Jest to kuracja przeznaczona do usuwania przebarwień pochodzenia hormonalnego – melasmy, plam po terapii hormonalnej, fotostarzenia. Jest najskuteczniejszą terapią rozjaśniającą- u 99% pacjentów intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Została zastosowana u wielu tysięcy pacjentów. Jest to połączenie retinolu z kwasami o działaniu rozjaśniającym, blokującym produkcję melaniny na wielu poziomach.

Terapia depigmentacyjna to skuteczny i bezpieczny sposób na pozbycie się szpecących przebarwień i defektów na skórze. Stosowana przez nas metoda charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością. Ale to nie jedyna zaleta – Cosmelan może być stosowany u kobiet z każdym typem skóry, także w przypadku skóry suchej i dojrzałej. Zabieg ten sprawdza się w przypadku rozjaśniania piegów, niwelowania pamiątek po trądziku młodzieńczym, a równie często wykonywane jest w ten sposób usuwanie przebarwień hormonalnych.

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień?

W gabinecie lekarz nakłada na przygotowaną skórę twarzy maskę tzn. Cosmelan1. Pacjent z maską na twarzy udaje się do domu. Zostaje poinstruowany co do dalszej terapii, następnego dnia zaczyna nakładać otrzymany preparat do domu – Cosmelan 2. Jest to krem niezbędny do uzyskania efektów leczenia i jego stosowanie musi być ściśle przestrzegane. W trakcie terapii pacjent powinien stosować fotoprotekcję. W trakcie pierwszych dwóch dni po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może być obserwowane uczucie napięcia i pieczenia.

Usuwanie przebarwień we Wrocławiu – Jakie są efekty?

Cosmelan Wrocław ma działanie regulujące wydzielanie sebum, zamyka pory. Rewelacyjne działanie rozjaśniające jest uzupełnione działaniem odbudowującym skórę – zmarszczki są wygładzone, owal twarzy poprawiony. Jest polecany jako silny zabieg odmładzający ponieważ kompleksowo redukuje objawy fotostarzenia skóry i daje efekt liftingujący.

Kuracja Cosmelan Wrocław – czy jest dla każdego?

Z dobrodziejstw terapii mogą skorzystać osoby o każdym fototypie skóry – w tym o bardzo ciemnej karnacji. Przeciwskazaniem nie będzie także skóra łojotokowa, ale to nie oznacza, że zabieg może być wykonywany u wszystkich. Usuwanie przebarwień przy zastosowaniu tej metody jest niewskazane u kobiet w ciąży i osób z alergiami skórnymi. Także jakakolwiek infekcja wyklucza z możliwości przeprowadzenia zabiegu. Niewskazane jest poza tym przerywanie rozpoczętej już kuracji Cosmelan.

 
Cena kuracji 1200,00 zł