Zamykanie naczynek laserem diodowym Wrocław

Cera naczyniowa to problem, który dotyka wiele kobiet. Płytko unaczyniony naskórek predysponuje do  zwiększonego narażenia na  czynniki zewnętrzne, które to z kolei drażniąc skórę powodują  jeszcze większe zaczerwienienie, które z czasem przechodzi w rumień oraz powoduje pojawienie się teleangiektazji tzw. „pajączków”.
Pierwszym objawem rumienia są pojawiające się okresowo zaczerwienienia skóry szczególnie okolicy policzków, brody i nosa. Nieleczony rumień prowadzi to rozwoju trądzika różowatego oraz do pękania naczynek. Poprzez czynniki zewnętrzne takie jak woda, promieniowania UV, temperatura oraz czynniki wewnętrzne jak zmiany hormonalne, alergie, nadciśnienie tętnicze,  rumień staje się utrwalony i postępujący, dając dodatkowe objawy w postaci suchości, łuszczenia i pieczenia twarzy.
Dla naszych pacjentek przygotowaliśmy pełny pakiet zabiegowy zwalczający zarówno rumień jak i  popękane naczynka na twarzy i nogach.

Nowa kuracja antynaczyniowa w naszym gabinecie

Urządzenie IPL, czyli impulsowe źródło światła, którego celem jest łagodzenie objawów  trądziku różowatego oraz rumienia. IPL świetnie trafia do małych naczynek, mikronaczynek i hemoglobiny w nich zawartej powodując uszkodzenie naczynia i koagulacje. IPL  Wrocław świetnie się sprawdza również do odmładzania, a także do depilacji owłosienia.
Nowość w naszym gabinecie laser diodowy 810 mm
DŁUGOŚĆ FALI 810 nm: NAJLEPSZA DO WALKI ZE WSZYSTKIMI NACZYNKAMI, ZARÓWNO NA TWARZY JAK I NA CIELE
– FALA 810 nm JEST NAJBEZPIECZNIEJSZA i NAJSKUTECZNIEJSZA: wysoki poziom pochłaniania przez hemoglobinę czyli barwnik krwi (naczynek i żylaków) zapewnia skuteczność, niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry.
Laser Spider to najnowszej technologii półprzewodnikowy laser diodowy, który niezwykle efektywnie zamyka popękane naczynka, niezależnie od ich umiejscowienia.
Emitując falę odpowiedniej długości Spider zapewnia całkowitą koagulację naczynia, dzięki czemu przynosi natychmiastowe rezultaty. Cienkie naczynka (tzw. pajączki) zazwyczaj usuwane są natychmiast, zaraz po pierwszym zabiegu.
Laser usuwa również naczynka na nogach ( grubości do 3 mm). W przypadku szerszych naczynek i żylaków na kończynach dolnych oferujemy zabieg skleroterapii.
Cennik:
Twarz   400,00 zł
Policzki+nos  300,00 zł
Laser diodowy Spider
Pojedyncze naczynko 150,00 zł
Nos 200-400,00 zł
Broda 200- 300,00 zł
Policzki 300- 450,00 zł
Twarz  600,00 zł
Naczynka na nogach 500,00 zł